O firmie

Firma Supdroż Bis jest importerem i dystrybutorem materiałów potrzebnych do produkcji mebli i zabudowy wnętrz. W ofercie posiadamy szeroką kolekcję laminatów HPL, laminatów metalizowanych, fornirów modyfikowanych, obrzeży, tworzyw mineralno-akrylowych i klejów.

Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku, w niewielkim, wynajętym pomieszczeniu magazynowo-biurowym, oferując naszym klientom jedynie obrzeża meblowe. Od początku stawialiśmy jednak na szeroki asortyment i wysoką jakość oferowanych produktów. W związku z dynamicznym wzrostem liczby stałych klientów i nieustannym poszerzaniem oferty produktowej konieczna była rozbudowa zaplecza magazynowego. W marcu 2004 roku biura handlowe i magazyn firmy Supdroż Bis zostały przeniesione do własnego, nowo wybudowanego obiektu w Suchym Lesie koło Poznania.

Firma posiada już ugruntowaną pozycję na rynku akcesoriów meblowych, nadal jednak aktywnie się rozwija. Do oferty wprowadzany jest całkiem nowy asortyment, a już istniejące kolekcje systematycznie uzupełniane są o nowości rynkowe.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, fabryki i zakłady usługowe oraz klientów indywidualnych!

Wybrane produkty